KONST / Litografier / Färglitografi 10676251
nr 1067 6251
Anders Hultman
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Anders Hultman (f. 1945), Sverige. Konstnär med modell. Signerad, numrerad 30/270, ca 39x34 cm
Anders Hultman, svensk bildkonstnär och skulptör född i Stockholm 1953.
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 november 2016
kl 18:56:42
5/11 21:52:04
100 kr
7/11 18:51:42
Anders Hultman
Läs mer om Anders Hultman